Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wólka Panieńska

Wólka Panieńska, lubelskie

  • 1 100 000 zł
  • 173 m²
  • 6 358,38 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Górski

Skontaktuj się

Dom Wólka Panieńska

Wólka Panieńska, lubelskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 100 000 zł

173 m²

6 358,38 zł/m²

Dom Wólka Panieńska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 100 000 zł 173 m² 6 358,38 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 015 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2015

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 015 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2015

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 100 000 zł (6 358,38 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 173 m² (141 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2015
  •   materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 015 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd; ogrzewanie: kolektory słoneczne, pompa ciepła, elektryczne
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Górski Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2176

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

! WSZYSTKIE! oferty 0%

NIE KUPUJESZ TU PO PROSTU DOMU.
KUPUJESZ SPOKÓJ, PRZESTRZEŃ I ŻYCIE, DO KTÓREGO LUDZIE DOCHODZĄ LATAMI.

Wólka Panieńska 58 M

Są miejsca, które wyglądają dobrze na zdjęciach.

I są takie, które już po kilku minutach sprawiają, że zaczynasz wyobrażać sobie własną codzienność.
Ten dom robi dokładnie to drugie.

Bo tutaj wszystko działa na emocje.
Światło wpadające do salonu. (...)

Agent

Krzysztof Górski

511 685...

511 685 188

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości